לקבלת 18 טיפים לציפוי אלומיניום של ארגזי רוח
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החלפת גגות אסבסט

 
 
חברת גג חדש מציעה שירות חשוב לבריאותכם ולאיכות הסביבה בה אתם מתגוררים: החלפת גגות אסבסט בגג רעפים חדש.
 
 
החלפת גגות אסבסט
 
 
 
החלפת גג אסבסט
 
 
 
גג אסבסט
 
 
 
 

החלפת גג אסבסט – להיפטר אחת ולתמיד מהחומר המסוכן מעל ראשכם

 
במבנים ישנים רבים במדינה עדיין רואים גגות, סככות, קירות ואף מבנים שלמים העשויים מאסבסט. חומר זה היה פופולארי מאוד בעבר בענף הבנייה הישראלי (ממנו, למשל, נוצרו המעברות בשנות ה-50), ולא בכדי – הוא עמיד בפני שריפות, לא ניזוק ממים, חזק מאוד ואפילו זול וזמין. כל אלו הפכו אותו לחומר גלם שכיח ושימושי, שנוצל רבות במשך תקופות ארוכות על ידי המין האנושי.

אולם היום אנו חכמים יותר, ומודעים לכך שלאותם מוצרים שנוצרו מחומר זה יש גם צד שלילי, שבגינו החל בשנים האחרונות תהליך של החלפת גגות אסבסט, וכן מבנים ומוצרים אחרים העשויים ממנו. זאת עקב השלכות בריאותיות קשות הנוצרות עם התפוררותם, התבלותם ושבירתם של מבנים אלו – האבק הדקיק הנפלט בתהליך זה מזהם את הסביבה וגורם לסרטן ולמחלות נשימה וריאה שונות. אחת מהן אף קרויה על שמו: אסבסטוזיס.

עם זאת, המגמה להחלפת גגות אסבסט נתקלת בקשיים נוכח העובדה שגם פירוק המבנים המסוכנים הישנים כרוכה לעתים בשחרור האבק המזהם. לכן עבודות שכאלו מופקדות בידי צוותים מקצועיים המתמחים בנושא, ומצוידים בכל ציוד ההגנה הדרוש לביצועה של מלאכה זו.


 
צלצלו עכשיו 052-5999471 ונשמח לעמוד לשירותכם
ותקבלו שירות איכותי ומקצועי ביותר
 

חברת גג חדש בונה גג חדש ובטוח יותר עבורכם

 
אל תמשיכו לחיות בצל החומר המסוכן – חברת גג חדש תשמח לטפל עבורכם בהחלפת גגות אסבסט לרעפים או לרעפי פלדה, תוך הקפדה מקסימלית על בטיחות בפירוק הגג הקיים ובפינויו למניעת הפצת אבק מזהם. למידע נוסף פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בנושא.