לקבלת 18 טיפים לציפוי אלומיניום של ארגזי רוח
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

התקנת פרגולות מאלומיניום

 
 
פרגולות מאלומיניום מספקות יתרונות רבים למשתמש, בין היתר עמידות לאורך שנים, היעדר צרכי תחזוקה, משקל קל ויכולת נשיאה של משקלים כבדים יחסית. פרגולות אלו אף מציעות יתרון משמעותי נוסף למשכילים להציבן בביתם והוא קלות ומהירות ההתקנה. להלן כל המידע על תהליך זה.

שלב תכנון הפרגולה

 
 
על מנת ליהנות באופן מלא מהפרגולה העתידית שלכם, עליכם יהיה לתכנן אותה בקפידה, למקמה במקום הטוב ביותר ולוודא כי שום פרט לא פוספס. את התכנון עצמו מבצעים יחד עם נציג החברה המתקינה כאשר הפרטים עליהם עוברים הם גודל הפרגולה, נקודות העגינה שלה לקיר, עיצובה וצבעה, ויכולות ההצללה וההגנה שלה. בוודאי תשמחו לגלות כי גם פרגולות מאלומיניום ניתנות לאטימה במידת הצורך, כך שתוכלו להשתמש בה כרגיל גם בימי החורף הגשומים והקרים ביותר. כדאי מאוד לחשוב על אפשרות זו מול הגורם המתקין ולקחת אותה בחשבון עוד בשלבי התכנון.
 
 
התקנת פרגולות מאלומיניום
 
 
 
 

שלבי ההתקנה עצמה

 
 
העמודים הם אלו שמחזיקים את גוף הפרגולה ולכן אלו האלמנטים שנבנים ראשונים. כל פרגולת אלומיניום נתמכת ע"י פרופילי אלומיניום חלולים עבים, כאשר המרחק המיטבי בין כל עמוד הינו 4 מטרים לערך. ככל שמיישמים יותר עמודים כך הפרגולה חזקה יותר אך יחד עם זאת, יותר סגורה ופחות פתוחה ויש לקחת זאת בחשבון. העמודים עצמם מוצמדים למשטח (בטון) באמצעות ברגי ג'מבו חזקים. ברגים אלו מוחדרים בתוך דיבלים ממתכת ומוברגים בעוצמה כך שלא יוכלו לאפשר תזוזה כלל. לאחר שלב זה מותקנת קורה על גבי הקיר או התקרה, אליה יחוברו הקורות התומכות של הפרגולה ויקלו מהעומס על העמודים התומכים. בסיום שלב זה הפרגולה תהיה "עירומה" בצורה של מסגרת וכעת כל שנותר הוא ליישם את הפרופילים העיצוביים שלה. פרגולות מאלומיניום יכולות לכלול סוככים צפופים או מרווחים, לכלול מסגרות נוספות בהיקפים שונים ובהתאם לתכנון, לכלול גם אלמנטים שיהיו תלויים על גבה כגון מנורות כבדות, מאווררים ועוד.
 
לפרטים נוספים וקבלת ייעוץ מקצועי צרו עמנו קשר עוד היום במספר 052-5999471
 

לאחר שלב ההתקנה יבוצע מבחן עומס על הפרגולה על מנת לוודא כי היא אכן מקובעת היטב למקומה ולא זזה בתגובה להפעלת כוח (מדמה רוח).

מעוניינים להתקין פרגולת אלומיניום איכותית בביתכם? חברת גג חדש מקפידה על תכנון והתקנה של פרגולות מאלומיניום בסטנדרטים הגבוהים ביותר ותוך התאמה מלאה לצרכי וציפיות הלקוח.