לקבלת 18 טיפים לציפוי אלומיניום של ארגזי רוח
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חדש - בניה ושיפוץ עליית גג

 
שיפור הבית ויצירת חללים נוספים

אנשים רבים מחפשים להרחיב את הבית שלהם בעיקר בגלל משבר הדיור שלא נראה שידעך בקרוב. הרצון ליצור חדרים נוספים שיהיו יחידות דיור לילדים שלנו, חדרים יותר פרטיים בקומות העליונות או יצירת חדר משחקים חדש או מקום אירוח נוסף מביאים אנשים רבים להקים עליית גג משלהם. בתים רבים שנהנים מגגות רעפים ציוריים לא מנצלים היטב את עליית הגג שלהם ואם אתם רוצים להוסיף ולבנות בתוך עליית הגג או לבנות אותה בית קלות חשוב שתדעו את התהליך, מה הוא כולל וכיצד אפשר לבצע אותו במהירות.
 
 
אנו בחברת "גג חדש" ערוכים לכל סוג של עבודה, צלצלו עכשיו - 052-5999471
 
 

השגת אישורים לעליית גג מתחילה את כל התהליך

 
לפני שאתם חושבים לבנות עליית גג חשוב מאוד שתוציאו אישור בנייה מתאים. ראשית, עליכם ללכת לרשות הבנייה העירונית שנקראת פעמים רבות גם מחלקת תכנון ובינוי ולבדוק כמה אחוזי בנייה יש לכם בבית. כך תוכלו לדעת האם תוכלו לבנות עליית גג ובדרך כלל התשובה היא חיובית למרות שהתהליך אורך זמן רב שיכול להימשך שנה עד קבלת היתר או אישור מיוחד. לאחר מכן תצטרכו לתכנן היטב את עליית הגג יחד עם מהנדס ולהשיג חברת קבלן איכותית שתבנה בצורה בטוחה ונכונה לפי ההוראות שתתנו לה ולפי ההמלצות שלה לפי המתאר.

תחקיר כלכיסט חושף:
אם יש לך עלית גג,
בוא תגלה איך ניתן להרוויח ממנה 26,400 ש"ח
כל שנה, דרך חוק חדש, שכמעט אף אחד לא מכיר
היכנסו וקראו מה כתבו עלינו בכלכליסט
שיפוץ ובניית עליית גג


 
 

בניית עליית גג והשיפוץ שלה

 
• לא בכל הגגות אפשרי להקים עליית גג. ישנם גגות שטוחים רבים שגם לא נראים כל כך טוב ובנייה עליית גג עליהם יכולה לשדרג אותם משמעותית. ארי שבונים את עליית הגג יש צורך לתכנן מספר דברים כדי לאפשר נגישות אליה ויצירת חלל ראוי לשימוש, למגורים או לאחסון. שיפוץ בעליית גג יוצר נגישות בכל מיני דרכים כמו למשל מדרגות מתקפלות שיחסכו במקום או מדרגות קבועות עם דלת כניסה ממש כמו כל חדר אחר.

• יש בעליית גג משהו מסתורי ונהדר שיכול להיות עיצוב שובר שגרה וניתן לשדרג את עליית הגג כמו שתרצו. אנשים רבים בוחרים להקים בעליית הגג חדר נוסף לילדים והם משתמשים בתאורה טבעית מכל הכיוונים כדי להפיח חיים בחדר. ניתן לצבוע את הקירות ולעצב את החדר ממש כמו חדר רגיל וכך אתם מרוויחים מקום נוסף למחיה בבית שלכם.

 

שיפוץ עליית גג ישנה

 
כשיש לכם כבר עליית גג משלכם והיא מלוכלכת או אינה ראויה למחייה, התהליך שלכם יהיה קצר הרבה יותר. אין צורך להשיג אישורים לשפץ את עליית הגג הנוכחית שלכם אם אתם לא מוסיפים שטח נוסף והשיפוץ יכול להתבצע כבר יום לאחר שהחלטתם עליו. יש צורך לתכנן בקפידה יחד עם מעצב פנים כיצד תשפצו אותה כאשר צביעה והוספת שכבה לקירות נדרשת בכל מקרה בו אתם מעוניינים להפוך אותה למקום אירוח או חדר לינה. ישנם פתרונות יצירתיים אחרים לשימוש בעליית גג כמו סלון נוסף, ספרייה או מחסן נוסף.