לקבלת 18 טיפים לציפוי אלומיניום של ארגזי רוח
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

למה צריך ארגז רוח?

 
גג הרעפים הוא ככל הנראה סוג הגג הנפוץ והפופולארי ביותר בכל מה שנוגע לבתים פרטיים וצמודי קרקע בעולם כולו. ולא בכדי – גג הרעפים הוא פתרון איכותי ומודולארי במיוחד של בידוד מפני חום וקור, פתרון אסתטי ברמה הגבוהה ביותר, וסוג גג שאותו קל יחסית להקים וקל עוד יותר לתקן תקלה נקודתית כזו או אחרת בו.
 
עם זאת, גג הרעפים דורש את המעטפת האיכותית ביותר תחתיו ומסביבו – ובמקרה זה אנחנו מדברים על ארגזי רוח. ארגז רוח הוא התקן שתפקידו להגן על שוליו התחתונים של גג הרעפים מפני רוח שתזיק להם, מה שיזיק לגג כולו. ארגזי הרוח מהווים למעשה מעין מחסום מתכתי עבור חלקו התחתון של הגג, אך כיום הם הרבה יותר מכך – הם מאפיין אסתטי בולט ואיכותי של הבית שלנו כולו.
 
 
ציפוי ארגזי רוח
 
 
 
ארגזי רוח
 
 
 
 

פתרונות איכותיים של ארגזי רוח

 
  • ארגזי רוח מאלומיניום – השירות של גג חדש מיישם הלכה למעשה את התפיסה הרווחת כיום, לפיה ארגז הרוח האיכותי ביותר אותו ניתן לתכנן ולהקים בגגי רעפים מודרניים הוא ארגז רוח עשוי אלומיניום. האלומיניום היא מתכת חזקה, קלה לעיבוד וריקוע, קלה לניקיון ותחזוקה ובעיקר אסתטית ביותר שאינה מחלידה – וכך היא מהווה את הפתרון האולטימטיבי עבור ארגזי רוח לגג הרעפים בבית שלכם, דרך השירות האיכותי של גג חדש.

  • ארגזי רוח מעוצבים – כאמור, ארגז רוח הוא לא רק מרכיב פרקטי מהותי אלא גם ובעיקר מרכיב אסתטי ברמה הגבוהה ביותר, אם מעצבים אותו נכון. מה שנשאר לכם לעשות, ובכן, הוא לעצב אותו נכון – עם השירות של גג חדש תוכלו לעצב את ארגזי הרוח הדקורטיביים והאיכותיים ביותר עבור גג הרעפים בבית שלכם, מבלי לוותר על איכותי ועמידותם לאורך זמן.
 

ציפוי ארגזי רוח זה גג חדש

 
ארגז רוח הוא אלמנט שעליכם לתכנן ולהקים ברמה האיכותית הגבוהה ביותר, ואת זה תעשו עם השירות של גג חדש – שירות שמתמחה בכל מה שנחוץ לגג הרעפים שלכם. פנו אלינו עוד היום בטלפון 052-5999471.