לקבלת 18 טיפים לציפוי אלומיניום של ארגזי רוח
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סגירת מרפסת - כל מה שרציתם לדעת

 
הגדלה משמעותית של השטח הבנוי נטו של הבית, השגת חדר נוסף למטרות מגורים או אחסון, הגדלת ערך הנכס וחיסכון באנרגיה לטובת ויסות הטמפרטורה בבית – סגירת מרפסת מציעה את כל אלו בצורה מושלמת. למרות שמדובר באופציה מבטיחה במיוחד, עדיין ישנן מספר עובדות בסיסיות שאותן שחשוב להכיר לפני שמזמינים קבלן ומתחילים בעבודה. רק כך תשיגו את המרפסת המושלמת ללא שום עיכובים ותקלות בדרך.
 
 

היתר בניה לסגירת מרפסת

 
"רפורמת המרפסות" או "רפורמת הפרגולות" היא תוכנית שיזם גדעון סער בשנת 2014 במטרה לאפשר לאזרחים לבנות פרגולות ולסגור מרפסות בשטחי הבית שלהם ללא ביורוקרטיה מסובכת יתר על המידה שמתישה את הרשויות ואת בעלי הדירות גם יחד. בעקבות החוק ניתן לבנות פרגולה ללא שום צורך בקבלת היתר בנייה כלשהו, וניתן לבצע תהליכי סגירת מרפסת עם קבלת היתר, אך בהליך מזורז שנמשך מקסימום כ-45 יום ללא סיבוכים או בקשות מיוחדות כבעבר.
 
 
 
סגירת מרפסת
 
 
 
 

חומרי בנייה לסגירת מרפסות

 
הדרך היחידה לסגור מרפסת בצורה טובה בעבר הייתה באמצעות בטון ובלוקים. כיום חדר לשוק בצורה חזקה האלומיניום, שמשמש כחומר קל לביצוע סגירת מרפסת באופן מהיר, זול ואיכותי ביותר. האלומיניום מהווה למעשה את המסגרת שעליה מתקינים זכוכיות במקום השימוש בבלוקים, כאשר על הפנלים מהאלומיניום לעמוד בתקן הישראלי בהתאם לגודל הפתחים. האלומיניום מאפשר יצירת עיצובים מרשימים בפרופילים עבים ודקים, עם חלונות גדולים ומבט מקסימלי לנוף. מאחר שסגירת מרפסת עם אלומיניום כוללת שימוש רב בזכוכיות, רצוי להשתמש בזכוכית טריפלקס שלעולם אינה נשברת ונחשבת לבעלת יכולות בידוד אקוסטיים מעולים.
 

סגירת מרפסת - הכנות מוקדמות

 
באופן עקרוני, ניתן לסגור כמעט כל מרפסת, בין אם מותקן מעליה כבר גג קיים ובין אם לא (החברה המבצעת תוסיף את הגג בעצמה). כמובן שלפני התהליך יש לתכנן היטב את כלל המערכות הנדרשות בחדר החדש (חשמל, מיזוג, אינסטלציה וכו'). בנוסף, יש לקחת בחשבון כי סגירת מרפסת יכולה להתבצע רק לאחר שיושמו עמודים תומכים שמהווים חלק בלתי נפרד מתקינות המבנה.

 
מעוניינים לבצע סגירת מרפסת בביתכם? חברת גג חדש תשמח לעמוד לשירותכם! חברתנו מתמחה במתן פתרונות איכות לתחזוקת הבית הכוללים עבודות אלומיניום ברמה הגבוהה ביותר. התהליך כולל הגעת נציג מטעמנו לביתכם על מנת להעריך ולבחון את הדרך האידיאלית לסגירת המרפסת שתענה על צרכיכם במדויק. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר במספר 052-5999471 או השאירו פרטים בדף הקשר באתר.