לקבלת 18 טיפים לציפוי אלומיניום של ארגזי רוח
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שימוש בפרגולות מאלומיניום להצללה קבועה

 
 
אם חשבתם שפרגולות זה רק עץ גושני, אז אנו בהחלט ממליצים לכם לחשוב שוב כי פרגולות יכולות להיות עשויות גם מאלומיניום ובהחלט מדובר בפתרון רב גוני, חזק, עמיד ומרהיב באפשרויות שלו. התפתחות הטכנולוגיה בייצור חלקי אלומיניום לצד הוזלת חומר הגלם, הופכות כיום את יצירת פרגולות מאלומיניום להצללה קבועה לאפשרות רלוונטית ונגישה הרבה יותר מבעבר. אנו בחברת גג חדש מתמחים בכל מה שנמצא מעל ראשיכם, בפנים ובחוץ, כך שטבעי שנחלוק את הידע שלנו לגבי פתרונות הצללה בכלל ופתרונות אלומיניום בפרט.

פתרונות ויתרונות של פרגולות מאלומיניום

 
 
  • מגוון אפשרויות – עושר האפשרויות העיצוביות והשימושיות של פרגולות מאלומיניום הוא פשוט אדיר ומרהיב, יותר מעץ גושני. כך ניתן לבנות פרגולת אלומיניום במראה הקלאסי של קורות גדולות, או לחלופין פרגולה במבנה גלי מקסים וגם פרגולות מתכווננות. כמו כן, ניתן לייצר פרגולה בכל גוון לבחירתכם.

  • מינימום תחזוקה - פרגולות מאלומיניום דורשות מינימום תחזוקה ולמעשה יכולות לעמוד איתן ועם מראה
    חדש במשך שנים.
 
 
 
פרגולות מאלומיניום
 
 
 
 
  • עמידות - אלומיניום היא מתכת קלה וחזקה, לכן פרגולה מאלומיניום הינה חזקה ועמידה במיוחד בפני נזקי הזמן ומזג האוויר, קרינת השמש, מזיקים שונים ובפני נזקים מכניים אחרים. לאלומיניום יש עדיפות על פני עץ במקרים רבים מאוד.

  • פרגולות רב עונתיות - עם קירוי אטום לגמרי.

  • שילוב טכנולוגיות שימושיות ויעילות - פרגולות מאלומיניום מאפשרות לשלב בהן טכנולוגיות חדשות ושימושיות בקלות רבה ותוך שמירה על אסתטיות. כך אפשר לבנות פרגולה עם רפרפות אלומיניום מתכווננות, פרגולה עם קירוי זכוכית שקופה וסוכך חשמלי לחסימת שמש חזקה וכן הלאה.
 
אם אתם מתכננים לשפץ או לשדרג את הגינה שלכם או את העסק שלכם, אל תקבלו החלטה לפני שאתם מקבלים מאיתנו הצעה מפורטת ואטרקטיבית של פרגולות מאלומיניום – 052-5999471
 

פרגולות מאלומיניום זה גג חדש

 
אין חומרים רבים שהם ממש כחומר ביד היוצר כמו אלומיניום, וזה מתבטא גם בהקשר לפרגולות. לכן אנו רואים צמיחה אדירה בפופולאריות של פרגולות אלו במגזר הפרטי והעסקי בישראל – זו פשוט בחירה מצוינת! אתם יכולים אפילו לקבל פרגולת אלומיניום הצבועה בגוון עץ טבעי וכך ליהנות משני העולמות, גם היתרונות הרבים של אלומיניום וגם המראה הנעים של העץ.