לקבלת 18 טיפים לציפוי אלומיניום של ארגזי רוח
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ציפוי ארגזי רוח באלומיניום

 
 
ארגזי הרוח משמשים כגימור השוליים של גגות הרעפים, מטעמים פרקטיים וסגנוניים כאחד. גימור קופסתי זה עובר לכל אורך שולי הגג כקו מחבר, ומספק לו הגנה, חוזק ויופי. אך מי מגן על ארגזי הרוח?

הגימור שלעולם לא נגמר – ציפוי ארגזי רוח באלומיניום מבית גג חדש
 
 
ציפוי לארגזי רוח
 
 
 
ציפוי ארגזי רוח
 
 
 
ציפוי ארגז רוח באלומיניום
 
 
 
 
לקבלת מחיר לציפוי ארגזי רוח צלצלו 052-5999471

מדוע יש צורך בציפוי ארגזי רוח באלומיניום?

 
השימוש במוטיב זה אינו חדש. פריטים אלו משמשים מזה שנים רבות ליצירת מחסום בפני הרוח בפגיעתה ברעפים בקצה, להסתרת צינורות המרזבים, ליצירת מרווח בין קצה הגג לקצה הקיר, וכן למטרות אסתטיות. אולם רבים מהישנים שבהם נבנו מעץ – חומר נאה לכל הדעות מבחינה אסתטית, אך בעל עמידות מוגבלת בפני שיני הזמן. כיום משתמשים בחומרים חזקים יותר למטרה זאת, ובראשם האלומיניום. אך אין צורך בהחלפת כל הארגז כולו – ניתן לשדרג את הקיים בעזרת ציפוי ארגזי רוח באלומיניום.
 

ציפוי ארגזי רוח - למה לצפות דווקא באלומיניום?

 
חברת גג חדש מבצעת עבודות ציפוי ארגזי רוח ישנים באלומיניום – מתכת חזקה במיוחד, שאינה מחלידה או מתבלה ואינה מצריכה תחזוקה מיוחדת. במקביל מתכת זו הינה קלה מספיק במשקלה כדי לא להעמיס יתר על המידה על כובד הארגז.

ציפוי ארגזי רוח ישנים באלומיניום מספק להם הגנה מרבית בפני פגעי הזמן, כמו גם בפני לחות, רטיבות ומזיקים. יתרה מזאת, ציפויים ישנים משדרג את המראה שלהם מקצה אל קצה: מראה העץ שהתיישן והתבלה מוחלף בציפוי על פי בחירתכם – בצבע המועדף עליכם, כולל אפשרות לציפוי ארגזים דמויי עץ או התאמה לצבע הגג/הקירות. התוצאה: מראה חדש, מלוטש ונקי, המסלק את כל נזקי הזמן באחת.
 

ארגזי הרוח בביתכם התיישנו? מראם אינו יפה כשהיה? זה הזמן לחדשם!

 
חברת גג חדש מתמחה בפתרונות איכותיים לגג, ביניהם ציפוי ארגזי רוח מאלומיניום דמוי עץ או צבוע בגוון לבחירתכם, והתקנת ארגזי רוח חדשים – גימור מצטיין לגג הבית, לשנים ארוכות.

למידע נוסף אודות חיפוי ארגזי רוח ולהצעת מחיר, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.