לקבלת 18 טיפים לציפוי אלומיניום של ארגזי רוח
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שיפוץ עליית גג

 
חלל בבית ששווה לנצל אותו

עליית הגג הרבה פעמים מעלה בראשנו תמונה של חדר מוזנח, שהופך למעין מחסן בו אנו זורקים ערימות של חפצים שאיננו נוגעים בהם שנים. אולם, במקום להסתכל עליו כך, ניתן לחשוב עליו כעל חלל לא מנוצל בבית שניתן להפכו לפנינה מעוצבת ושימושית. למעשה פעמים רבות מדובר בחלל שיכול לשמש כחדר לכל דבר, שכן על פי רוב שטחו גדול והתקרה בו מספיק גבוהה על מנת לאכלס אנשים ולהיות חלל מגורים. אם כן, במקרה שיש לכם עליית גג לא מנוצלת – כדאי לכם לשפץ אותה, גם בשביל שלכם יהיה יותר כיף בביתכם וגם בשביל העלאת ערך הנכס.

 
 

בחירת מטרת השיפוץ

 
כאשר אנו באים לשפץ גגות ועליות גג, עלינו לבחור את מטרת השיפוץ – האם אנו רוצים להפוך את החדר לחדר אחסון, או לחדר מגורים? ברגע שאנו בוחרים את המטרה יהיה לנו יותר קל לתכנן את האספקטים המפורטים יותר של השיפוץ, כגון סוג הריהוט שייבחר, תקציב השיפוץ והצורך בהשקעה בעיצוב פנים. בכל מקרה, השיפוץ תמיד צריך להתבצע על ידי אנשי מקצוע מתחום השיפוצים ולעתים יש צורך גם במהנדסי בניין שידאגו לבטיחות שלכם. בנוסף, היעזרות באדם מקצועי מתחום העיצוב תסייע להשיג תוצאות טובות במיוחד.

 
 

שיפוץ לצורך יצירת חלל מגורים

 
עליית גג יכולה להפוך לחדר המשמש את בני הבית יום יום, בין אם מדובר בחדר עבודה ובין אם מדובר בחדר שינה של ממש. שיפוץ למטרה זו מצריך תכנון פנים נכון שיאפשר לנצל את מרבית החלל בצורה מקסימלית. כדאי להשקיע בבחירת ריהוט קומפקטי שישתלב עם החלל וכמו כן עבור בחירת פתרונות אחסון נוחים שישתלבו עם הקירות המשופעים הקיימים בדרך כלל בגגות. כמו כן, יש לבצע שיפוץ גג פעמים רבות כדי לדאוג שלא תהיינה דליפות מים עבור השוהים בחדר.

 

שיפוץ לצרכי אחסון

 
עליית הגג עדיין יכולה לשמש כחלל אחסון, אך כמובן שיהיה יותר נוח ליצור חלל אחסון פונקציונלי ומודרני, לעומת עליית גג מוזנחת. אם המטרה היא אחסון, כדאי לבחור ריהוט בהתאמה אישית שיותאם באופן אופטימלי לחלל עליית הגג. המקום יכול לשמש כמחסן נוח במיוחד ברגע שיוצרים גישה קלה לכל החפצים בו.

 

איך ניכנס לעליית הגג?

 
בעת שיפוץ גגות ועליות גג חשוב תמיד לחשוב על דרך הכניסה למקום. במקרים מסוימים יתאימו מדרגות קבועות, אך במקרים אחרים נרצה להשתמש במדרגות מתקפלות שחוסכות מקום. חשוב לדעת שכיום קיימות מדרגות מתקפלות שהן נוחות לשימוש ובטיחותיות במיוחד, והן אף יכולות להיות בעלות עיצובים אסתטיים מאוד.

 

גג חדש – המקצוענים בעליות גג

 
מעוניינים ליצור עליית גג מרהיבה, נוחה ובטיחותית? אנו בחברת גג חדש מומחים בשיפוץ גג ליצירת התשתית הטובה ביותר עבור עליות גג משופצות. אם אתם מעוניינים להפוך את עליית הגג שלכם לפנינה, פנו אלינו כעת.